Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-10-16 11:47 | Житомир
До Житомира завітали американські експерти
Про підвищення якості кваліфікації кадрового потенціалу місцевого самоврядування йшлося під час зустріч міських голів міст Житомирщини з експертами з США.

“Програма сприяння Парламенту України” допомагає університету Індіани в реалізації дослідження “Стратегічне оцінювання сучасного стану освіти та навчання у сфері державного управління та перспективи створення інституту підвищення кваліфікації для дерслужбовців”, яке здійснюється на замовлення Фонду “Євразія”. Саме в рамках цього дослідження було обрано три міста в Україні (Київ, Одеса та Житомир).

Мова йшла про ряд тренінгів для підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування. “Це не тижневі лекції, які інколи доводиться слухати в подібних центрах. Це динамічні практикуми, які, до того ж, забезпечують цікавою літературою і новими науковими посібниками,” — неодноразово повторювалося під час зустрічі.

Учасники висловили пропозицію у регіонах заснувати відділення чи навіть заклад на кшталт Західноукраїнського регіонального навчального центру, тренінги якого часто згадувалися на засіданні.

ria.ua
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua