Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2019-03-18 17:05 | Новоград-Волинський
Окремі послуги ДРАЦС відтепер можна отримати в ЦНАП Новоград-Волинської міської ради

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 29.08.2018 №2825/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”, за результатами проведених спільних нарад Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та посадових осіб центру надання адміністративних послуг визначено, що першочергово через ЦНАП будуть надаватись послуги:

- державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей;

- державна реєстрація зміни імені.

Центр забезпечуватиме прийом заяв на отримання відповідних адміністративних послуг та видачу документів за результатами їх розгляду у випадках, передбачених правилами проведення державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженими Міністерством юстиції України.

Варто зазначити, що повноваження у прийнятті рішення у проведенні державної реєстрації актів цивільного стану залишаються за Новоград-Волинським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

З переліком необхідних документів, строками надання послуг, тощо можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради в рубриці «Центр надання адміністративних послуг» - «Перелік  послуг» або на сайті Головного територіального управління юстиції в Житомирській області за посиланням

http://ztobljust.gov.ua/structure/Administrativni_poslugi/INFORMATSIYNI_KARTKI_ADMINISTRATIVNIH_POSLUG_


ДОДАТОК


ЦНАП Новоград-Волинської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua