Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-12-19 17:28 | Новоград-Волинський
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом

19 грудня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко та члени комісії.

Учасники зібрання розглянули ряд питань із залученням до обговорення керівників установ, що мають безпосереднє відношення до розгляду порядку денного.

Таким чином, комісією прийнято рішення щодо оголошення попиту на:   оренду частини приміщення на вул. Соборності, 13 для встановлення терміналу та оренду нежитлової будівлі кондитерського цеху разом з обладнанням на вул. Шевченка, 63.  

Крім того, члени комісії пропонують до розгляду депутатам міської ради погодити надати в оренду частину нежитлового приміщення на вул. Івана Франка, 15а на пільгових умовах для діяльності ГО «Фундація Широкопояс», а також надати на пільгових умовах з погодинною орендною платою частину адміністративного приміщення на стадіоні «Авангард» для благодійної організації «Подаруй надію» для зустрічей з молоддю. 


 
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua