Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-12-17 16:30 | Пирятин
Відбувся святковий гала-концерт «Естрадна веселка – 2018»

15 грудня у Пирятині відбувся святковий гала-концерт обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка – 2018» імені Володимира Прокопенка та урочиста церемонія нагородження лауреатів.

На концерт завітали директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста, заступник  голови Пирятинської районної ради Олексій Гусак, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко та міський голова Олексій Рябоконь, які нагородили талановиту молодь Полтавщини дипломами та цінними подарунками.

Дипломами І ступеня у номінації «Хореографія» нагороджено танцювальний дует «Brilliant» (ІІІ вікова категорія) з Лубен та зразковий аматорський хореографічний колектив «Флеш» (ІІ вікова категорія) з Пирятина; у номінації «Вокал» перемогу здобули Ракович Надія з Глобино  (І вікова категорія), Мурай Михайло з Котельви, вокальний ансамбль «Консонанс» з Гребінки, вокальне тріо «Козаченьки», зразковий вокальний ансамбль «Мрія» з Котельви та зразковий вокальний ансамбль «Джерельце» з Гребінки (ІІ вікова категорія).   

Лауреатами  ІІ ступеня у номінації «Хореографія» (ІІІ вікова категорія) став колектив сучасного танцю «Карден» з Лубен; у  номінації «Вокал»  переможцями стали Затуливітер Ванесса з Глобино, Петрусенко Назар з Лубен, Куценко Анастасія з Семенівки (І вікова категорія) та Білик Анастасія з Лубен (ІІІ вікова категорія).

Звання лауреатів ІІІ ступеня у номінації «Хореографія» отримали танцювальний колектив «NON STOP» із Оржиці (І вікова категорія), хореографічний колектив «Флорес» з Глобино (ІІ вікова категорія) та зразковий аматорський хореографічний колектив «Забава» з Гребінки (ІІІ вікова категорія); у номінації «Вокал» перевагу надали Терещенко Дарії з Хоролу та Тимофієнко Софії з Пирятина у І віковій категорії, Турчак Тамілі з Чутово, Кондуфору Арсену з Глобино, Абрамовій Тетяні з Лубен, Мохоніч Вікторії з Пирятина та вокальному дуету «Браво» з Лубен (ІІ вікова категорія), Рябич Ользі з Семенівського району (ІІІ вікова категорія).
 

 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua