Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-10-22 10:35 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови А.В. Легенчука впродовж тижня (16-19 жовтня 2018 року)

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у вівторок, 16 жовтня, заступник міського голови А.В. Легенчук провів галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Затим Анатолій Легенчук взяв участь у першому засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Також цього дня у Анатолія Володимировича відбулась нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств.

У середу, 17 жовтня, заступник міського голови взяв участь в опрацюванні інформаційного матеріалу до рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік».

У четвер, 18 жовтня, А.В. Легенчук взяв участь у розширеній нараді з питання зміни структури АТ «Житомиробленерго» та механізму формування тарифів на послуги розподілу та постачання електричної енергії (м. Житомир).

У другій половині дня Анатолій Легенчук взяв участь у першому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 19 жовтня, Анатолій Володимирович взяв участь у навчаннях керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією здійснення заходів з питань цивільного захисту. 

Потому заступник міського голови провів нараду щодо недопущення порушення правил благоустрою міста.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua