Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-10-11 17:21 | Новоград-Волинський
Конкурсна комісія визначила переможця на заміщення вакантної посади директора ЗОШ № 8

11 жовтня 2018 року відбулося оголошення результатів конкурсу  на заміщення вакантної посади директора ЗОШ № 8  м. Новограда-Волинського. Голова конкурсної комісії заступник міського голови Оксана Гвозденко у присутності членів конкурсної комісії озвучила рішення конкурсної комісії виходячи з результатів чотирьох етапів конкурсу.  

За результатами всіх етапів конкурсу: вивчення та перевірки поданих претендентами на посаду документів; тестування; оцінювання поданих претендентами на посаду мотиваційних листів, перспективного плану роботи закладу освіти, відкритої презентації та співбесіди члени конкурсної комісії більшістю голосів (5 з 8 голосів) ухвалили рішення рекомендувати начальнику управління освіти і науки міської ради Ващук Тетяні Володимирівні призначити на посаду директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Житомирської області Осадчук Наталію Іванівну. 

Кожен претендент може надати обґрунтовані заперечення щодо рішення конкурсної комісії до органу, що призначає керівника не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дати його отримання. На підставі рішення та заперечень (за наявності), не пізніше ніж через десять робочих днів з дати їх отримання управління освіти і науки міської ради в особі начальника, укладає трудовий договір (контракт) з визначеним конкурсною комісією претендентом на заміщення вакантної посади керівника.  

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua