Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-12 17:26 | Новоград-Волинський
Запрошуються люди похилого віку та люди з обмеженими фізичними можливостями (віком від 18 років) на обслуговування у відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради запрошує людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями (віком від 18 років) на обслуговування у відділення денного перебування. У відділенні денного перебування всі бажаючі мають змогу отримати послуги профілактичного масажу та лікувальної фізкультури, щоденно проводяться заняття з працетерапії, заняття з культурно-дозвіллєвої діяльності. 

У відділенні денного перебування діє «Факультет інформаційних технологій» Університету ІІІ віку, де підопічні мають змогу отримати першочергові знання персонального комп’ютера, а після закінчення 3-х місячного навчання отримати сертифікати про проходження комп’ютерних курсів.

Також у відділенні денного перебування існує вокальний ансамбль «Осінь», з якими двічі на тиждень проводяться заняття з вокального співу, де підопічні відділення вивчають пісні народного фольклору та приймають участь у всіх святкових заходах територіального центру.

Відділення забезпечує можливість громадянам організації змістовного дозвілля, розширення кола спілкування та обміну досвідом.

Ласкаво просимо!

 

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua