Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-03 17:37 | Новоград-Волинський
У навчальних закладах міста Новограда-Волинського пролунав перший дзвоник

3-го вересня 2018 року навчальні заклади міста Новограда-Волинського знову наповнились веселим гоміном, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удруге, втретє, вчетверте… ну а хтось – востаннє чи вперше.

Міський голова Віктор Весельський завітав на святкову лінійку ЗОШ №6 та привітав усіх школярів з початком нового навчального року, побажав підкорення нових вершин, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, а вчителям висловив вдячність за кропітку працю.

На свято першачки прийшли у вишиванках, з жовто-блакитними стрічками і повітряними кульками. Вітань на адресу школярів звучало традиційно багато, а разом з тим і побажань миру і спокою на українській землі.

Цього року 770 маленьких новоград-волинців вперше сіли за парти та навчатимуться за програмою «Нової української школи».


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua