Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-16 17:14 | Новоград-Волинський
Засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13

16 серпня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулося засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13. Головуюча на засіданні в.о. міського голови Оксана Гвозденко озвучила мету зібрання - це підготовка до підписання угоди з проектантом з капітального будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вулиці І.Мамайчука, 13. 

Нагадаємо, що ФОК у Новограді-Волинському включатиме спортивну залу-трансформер з міні-футбольним майданчиком та трибунами, роздягальнею та душовими кабінетами, а також кімнатами для медичної реабілітації. Крім того, розглядається доцільність будівництва у фізкультурно-оздоровчому комплексі басейну.

Наразі наглядова рада звернулася до проектанта з пропозицією опрацювати зменшення вартості реалізації проекту вдвічі шляхом заміни монолітного будівництва на панельне.   


 


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua