Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-13 12:19 | Пирятин
Очільники громад Полтавщини – бронзові призери Всеукраїнських змагань

10 – 12 серпня  у Скадовську відбулися Всеукраїнські спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, старост об’єднаних територіальних громад України. Всі області країни представили свої команди у змаганнях з міні-футболу, тенісу, шашок, шахів та гирьового спорту.

До складу збірної команди Полтавської області увійшов і представник Пирятинського краю - Віктор Скорик (Сасинівський сільський голова), який виборював першість у змаганнях із міні-футболу. За результатами дводенних футбольних баталій, наші земляки у півфіналі зіграли з командою Івано-Франківська з рахунком 1:1, однак післяматчеві пенальті  визначили переможцем суперників, до речі, які і стали чемпіонами. У матчі за бронзові нагороди  команда Полтавщини переконливо обіграла одеситів із рахунком 5:0. 

Голова районної ради Сергій Пазюк і його заступник Олексій Гусак вітають Віктора Скорика із почесним третім місцем.


 

 

 

Пирятинська районна рада

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua