Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-04-23 12:01 | Пирятин
Увага: суха небезпека!

З настанням весни починаються господарські роботи на присадибних ділянках та подвір’ях приватних будинків. Жителі збирають та спалюють сухі гілки, листя та сміття. Саме в цей період різко зростає вірогідність виникнення пожежі.

Залишене без нагляду вогнище при наявності вітру та легкозаймистих матеріалів в лічені хвилини може охопити велику територію. Виникає необхідність своєчасних обкосів територій та будівель, недопущення накопичення сухого травостою – швидкого розповсюдження вогню.

Таку ж небезпеку несуть ввімкнені та залишені без нагляду електропобутові прилади, запалені газові плити та печі. Щоб не трапилося лиха, державний нагляд у сфері пожежної безпеки попереджає:

-         Будьте обережними у поводженні з відкритим вогнем!

-         Розводити вогнище дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 м від будівель та споруд!

-         Не залишайте без нагляду ввімкнені електропобутові прилади, запалені газові плити та печі!

-         Забезпечуйте себе первинними засобами пожежогасіння!

-         Не розводьте багаття біля будинків та садиб!
 

 
                                                  Пирятинський РС ГУ ДСНС України
                                                  у Полтавській області
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua