Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-04-20 17:38 | Новоград-Волинський
Лист Міністерства соціальної політики України

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Віктора Весельського до Міністра соціальної політики України Андрія Реви щодо включення міста Новоград-Волинський до пілотного проекту з питань виконання функцій соціального захисту Департаментом праці та соціального захисту населення для мешканців міста, наступного змісту:

«Міністерство соціальної політики України розглянуло лист Новоград- Волинської міської ради від 01.03.2018 № 01-03/354 щодо включення міста Новоград-Волинський до пілотного проекту з питань виконання функцій соціального захисту Департаментом праці та соціального захисту населення для мешканців міста, району та об’єднаних територіальних громад і повідомляє.

Із метою сприяння ефективності надання послуг соціального характеру в різних регіонах України Мінсоцполітики підтримує звернення голів міст і об’єднаних територіальних громад щодо залучення їх до створення центрів надання соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс”.

Наразі місто Новоград-Волинський входить до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі „Прозорий офіс”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.10.2017 № 736-р (зі змінами).

У разі реалізації інших пілотних проектів з питань виконання функцій соціального захисту населення в регіонах Мінсоцполітики буде інформувати міста та об’єднані територіальні громади додатково.»

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua