Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-02-06 17:00 | Новоград-Волинський
Відбулась нарада щодо проведення заходів у місті Новограді-Волинському з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

5 лютого 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Оксани Гвозденко, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького та головних розпорядників коштів міського бюджету провів робочу зустріч з головою міської спілки ветеранів афганської війни Юрієм Шевчуком.

У ході зустрічі було опрацьовано план заходів, які включено до розпорядження міського голови від 30.01.2018 № 26(о) "Про відзначення у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав".

Зокрема, 11 лютого о 16:00 год. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбудеться концертна програма «Афганські дороги», присвячена 29-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю професійних та аматорських виконавців.

15 лютого пройде традиційна хода колони ветеранів афганської війни від площі Лесі Українки до пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів та мітинг. Початок ходи о 12:30 год. від площі Лесі Українки.

З 06 до 20 лютого у Центральній дитячій бібліотеці міста буде організовано фотовиставку “Солдати афганської війни: шлях додому”.

Крім того, ряд інформаційно-просвітницьких заходів заплановано провести у закладах освіти міста, також відбудеться покладання квітів на могили загиблих і померлих ветеранів, поминальна панахида, тощо.

 
Відділ інформації та зв'язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua