Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-12-27 18:04 | Новоград-Волинський
Вітання дітей та онуків депутатів міської ради, працівників виконавчих органів міської ради з Новим роком

27 грудня 2017 року у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки міський голова Віктор Весельський привітав з прийдешніми новорічно-різдвяними святами дітей та онуків депутатів міської ради, працівників виконавчих органів міської ради. Участь у заході також взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Працівники культури провели для дітей святкову розважальну програму: з конкурсами, загадками і піснями. Присутніх вітали казкові та новорічні герої, а саме Святий Миколай, Снігуронька, Санта Клаус, Сніговик та символи року, що минає – Півник і вже нового – Песик.

Малеча вбрана у гарні новорічні костюми залюбки брала безпосередню участь у святковому новорічному дійстві. Дітлахи разом зі своїми батьками співали, танцювали та водили хороводи навколо новорічної ялинки.   

Також діти продемонстрували свої таланти на сцені та, отримавши вітання від Святого Миколая, одержали солодкі подарунки.
 


 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua