Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-08-21 17:53 | Новоград-Волинський
Лист-подяка

На адресу міського голови В.Л. Весельського надійшов лист-подяка за привітання з нагоди обрання Д.Д. Дячука членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України.

Зокрема, в листі директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, доктора медичних наук, члена-кореспондента НАМН України Д.Д. Дячука йдеться: «Це висока честь для мене і колективу ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Маю сподівання і впевненість в тому, що разом із моїми однодумцями докладу зусиль для подальшого розвитку медичної науки з питань профілактики неінфекційних захворювань та вирішення актуальних проблем організації охорони здоров’я в нашій державі.

Із задоволенням згадую роки нашої спільної роботи.

Бажаю Вам плідної й успішної діяльності на посаді міського голови міста Новограда-Волинського, адже Ви маєте величезний досвід і організаторський талант! Міцного Вам здоров’я!

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua