Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-08-14 13:52 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (07 - 11 серпня 2017 року)

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 7 серпня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у  розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Крім того, Ірина Климівна відповідно до розподілу обов’язків провела галузеву нараду з підпорядкованими їй структурними підрозділами міської ради.

У вівторок, 8 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у засіданні комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Цього ж дня Ірина Климівна провела особистий прийом громадян з питань відповідно до розподілу обов’язків.

У середу, 9 серпня, заступник міського голови - начальник фінансового управління міської ради І.К Ящук здійснювала контроль за виконанням службових документів та доручень міського голови.

У четвер, 10 серпня, І.К. Ящук взяла участь у сорок третьому засіданні виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто 22 питання порядку денного.

У п’ятницю, 11 серпня, Ірина Климівна взяла участь у пленарному засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Затим, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у засіданні тендерного комітету щодо визначення переможця конкурсу з відбору виконавців робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Комплексна реконструкція парку культури та відпочинку  в м. Новоград-Волинський Житомирської області».

Крім того, протягом тижня Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua