Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-07-05 10:24 | Новоград-Волинський
Міський голова провів робочу зустріч з керівником ОСББ „Газовик“

4 липня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч з керівником ОСББ „Газовик“ Б.П.Гурським, за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови В.А. Шалухіна, заступника начальника управління, начальника відділу житлово-комунальних послуг С.О.Тимощука, т.в.о. начальника юридичного відділу міської ради П.Г. Антонюка.

Як зазначив, Богдан Петрович на обслуговуванні ОСББ знаходиться лише один 30 квартирний багатоповерховий будинок, який було здано в експлуатацію у 2006 році. Статут об’єднання оновлений та зареєстрований у 2016 році. У ході зустрічі обговорювалися питання щодо організації роботи в ОСББ, готовності до нового осінньо-зимового періоду, благоустрій прибудинкової території та ін.. 

Так, як у даному ОСББ проживають в основному молоді сім’ї з маленькими дітьми, керуючий звернувся з проханням щодо виділення коштів на заміну та встановлення окремих елементів дитячого майданчику. Також керівник ОСББ „Газовик“ Б.П.Гурський вніс пропозицію, яку підтримав міський голова В.Л.Весельський, щодо проведення два рази у місяць наради керівників ОСББ з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста, 1 раз у місяць з профільним заступником міського голови та один раз у квартал з міським головою, з метою обговорення та вирішення нагальних проблемних питань, які виникають під час організації діяльності того чи іншого об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У підсумку міський голова дав ряд протокольних доручень управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

 



Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua