Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-04-20 16:52 | Новоград-Волинський
Про підвищення правової свідомості, культури та освіченості осіб, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном

19 квітня 2017 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч, з метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості осіб, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном за участі фахівця із соціальної роботи Центру Трояновської Н.В., психолога Новоград-Волинського МРВ з питань пробації ЦМУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Плохотюк Л.В., начальника відділу представництва Радзивіла В.О. та головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Колесник І.М. Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Радзивіл В.О. та Колесник І.М. надали інформацію щодо правових послуг Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД, а також чіткі  роз’яснення з правових питань, які виникли в присутніх осіб. 

Зустріч пройшла в активному обговоренні. Всім присутнім рекомендовано, в разі потреби, звертатися до Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання соціальних послуг за адресою: вул. Шевченка, 31, тел. 2-07-12 та Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД для отримання правової допомоги за адресою: вул. І. Франка, 31 А, тел. 2-15-82.
 Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua