Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-11-10 16:14 | Хмільник
Хмільницький міський голова Сергій Редчик візьме участь у шведсько-українському форумі з енергоефективності та чистих технологій

11 листопада 2016 року в м. Вінниця проходитиме 3-й шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій.

На форумі будуть представлені шведські інноваційні рішення у сферах енергоефективності, водоочистки та водовідведення, управлінні муніципальними відходами й охорони довкілля для українського ринку. Програмою заходу передбачаються паралельні дискусії у форматі круглого столу на теми водопостачання і водовідведення, енергоефективності й теплопостачання, поводження з твердими побутовими відходами і відновлювальної енергетики в Україні.

Вбачаючи актуальність та необхідність практичного ознайомлення з питаннями форуму, міський голова Сергій Редчик візьме участь у цьому заході. Учасниками форуму також будуть: начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради Ігор Страшок та начальник ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» Володимир Загіка.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua