Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-06 10:27 | Скадовськ
Скадовськ:Максим Павлишен приїхав з військової служби усього на 4 дні, щоб зіграти весілля

Поки наші хлопці захищають рідну Україну, вдома на них чекають батьки, дружини, діти. А от Максима Павлишена з села Таврія Скадовського району з нетерпінням чекала наречена Анастасія. Нещодавно хлопець приїхав з військової служби усього на 4 дні, щоб зіграти весілля.


Молода пара зареєструвала шлюб у Скадовському районному відділі ДРАЦСу 24 вересня. Наречені обмінялись обручками і присяглися один одному розділити навпіл усі радощі і випробування.


Максим Павлишен несе військову службу з 2013 року. Пішов за призовом як строковик, та оскільки на Сході триває неоголошена війна, хлопець продовжує виконувати військовий обов'язок перед державою на час ведення антитерористичної операції. З Анастасією познайомився півроку тому, коли дівчина приїхала з Черкаської області до села Таврія. Покохали один одного з першого погляду.


Семейная жизнь, любимая жена, что ещё нужно для полного счастья!!!" - написав Максим на своїй сторінці у соцмережі. Фото молодят на фоні нової інсталяції з тієї ж сторінки. 


Побажаємо молодому подружжю відданої любові і довгого щасливого життя під безхмарним небом України!


 


Новини Скадовська


 


 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua