Українські міста в Інтернеті
2016-09-14 16:26 | Хмільник
Хмільник: Гарний старт нового навчального року для нашої збірної команди з легкої атлетики
Початок нового навчального року в спортивній школі видався дуже насиченим, 10-11 вересня наша збірна команда з легкої атлетики у складі юнаків та дівчат 1999-2000,2001-2002р.н. відправилася у м. Вінницю з бажанням поборотися за перше місце в третьому турі чемпіонату області з легкої атлетики. Незважаючи на палюче сонце, на стадіоні в центральному парку ім. Горького зібралося 18 команд з усієї області. Важко було вихованцям тренера Леленко Людмили Михайлівни, але, незважаючи на погодні умови та опір суперників, вони здобули 4 загальнокомандне місце, поступившись лише декількома заліковими пунктами командам СДЮШОР, МДЮСШ м. Вінниця та Козятинському району.
На дистанції 100 метрів в запеклій боротьбі серед 32 учасниць Фавстіна Ірина зайняла 3 місце(14,3с), а Руденко Єлизавета  зайняла 6 місце(14.6с).

У молодших юнаків на цій дистанції з 23 учасників Кубряк Владислав зайняв 2 місце з результатом 12.3с. Серед старших юнаків Бевза Ігор спочатку на стометрівці посів 4 місце(11.7с) з 16 учасників, а потім зайняв 3 місце на дистанції 200м.(24,3с) серед 12 учасників. Вдало виступив Вогневий Олексій він виборов 1 місце на дистанції 400м., залишивши позаду 11 суперників з результатом 59.1с.

Найбільшу радість нам подарувала Сотник Марина, яка на дистанції 400м. (1.06.8с) серед 9 учасниць фінішувала другою, а потім не залишила шансів 5 учасницям на 800 м. і фінішувала  першою з часом 2.34.8с. З такими результатами наша учениця Марина Сотник потрапила до збірної області і 25 вересня в м. Кіровограді буде виступати в командній естафеті 4х800м. на Чемпіонаті України з легкої атлетики.

На останньому етапі змагань у штовхані ядра серед дівчат Безпалько Анастасія зайняла 4 місце серед 11 учасниць з результатом 8м. 79см.

Отож, ми вітаємо  нашу збірну з гарним стартом нового навчального року і бажаємо їм досягнути в подальшому найвищих висот.