Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-07-20 18:15 | Новоград-Волинський
Міський голова привітав Наталію Радченко з ювілеєм

20 липня 2016 року лікар-педіатр дільничного педіатричного відділення Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Радченко Наталія Михайлівна відзначає 55 років від дня народження. Цього дня з нагоди славного ювілею привітали іменинницю міський голова Віктор Весельський та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак.

Очільник міста у привітальному листі зазначив: «Шановна Наталіє Михайлівно! Від щирого серця бажаю Вам довголіття, життєвої наснаги, сімейного тепла та затишку, злагоди та добробуту у Вашій оселі! 

Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!

Нехай Вам завжди всміхається доля, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія будуть надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створюють атмосферу душевного спокою і рівноваги.

Нехай доля шле Вам добробут і достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху». 

Крім того, з нагоди святкової події за багаторічну сумлінну і наполегливу працю, високий професіоналізм, активну участь у житті територіальної громади міста та з нагоди 55-річчя від дня народження Віктор Леонідович вручив Наталії Михайлівні Почесну грамоту міської ради.
 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua