Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-07-05 11:44 | Сміла
Випускний вечір молодих спеціалістів Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

30 червня в ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» пройшли урочистості з нагоди завершення навчання та вручення випускних документів випускникам 2016 року. Теплі слова з найкращими побажаннями випускникам навчального закладу прозвучали від адміністрації закладу та представників Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Викладачі та майстри виробничого навчання привітали напутніми словами учнів, які висловили вдячність наставникам за здобуті знання, уміння та навички.

За сумлінність, старанність, відповідальність, добропорядність у навчанні та суспільно – громадському житті навчального закладу, кращі учні були нагородженні грамотами та грошовою винагородою.

Учасники гуртків художньої самодіяльності привітали випускників святковою концертною програмою.

Цей випускний вечір надовго залишиться в пам’яті випускників, їх батьків та працівників навчального закладу. Педагогічний колектив вітає своїх вихованців та бажає їм натхнення, подальших успіхів і досягнень на життєвому шляху!

 


 


Міська рада Сміли

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua