Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-11 17:08 | Хмільник
До уваги хмільничан! Президент України підписав три укази про розвиток Національної поліції України

Першим Указом «Про День Національної поліції України» Глава держави установив в Україні нове свято - День Національної поліції України, що відзначатиметься в день підписання Закону України «Про Національну поліцію» 4 серпня щорічно, починаючи з 2016 року.  При цьому, День міліції більше в Україні відзначатися не буде.

Також Президент підписав Указ «Про символіку Національної поліції України», яким затвердив емблему, прапор Національної поліції України та порядок їх використання.

Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, у центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

Прапором Національної поліції України визначене прямокутне полотнище темно-синього кольору у центрі якого розміщено емблему Національної поліції України. Крім цього, цим Указом затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідницької установи Національної поліції України.

Окрім цього, Глава держави підписав Указ «Про перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах та організаціях». У документі наведений чіткий перелік посад у центральному апараті і структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ та установах і організаціях, що належать до сфери управління МВС.


За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua