Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-10 16:44 | Хмільник
Хмільницький міський голова Сергій Редчик своїм розпорядженням утворив робочу групу з питань реалізації Угоди про співпрацю та солідарну публічну відповідальність

Як відомо, будучи ще кандидатом на посаду Хмільницького міського голови, Сергій Редчик підписав із Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» Угоду про співпрацю та солідарну публічну відповідальність.

Угодою передбачено, що за умови обрання Сергія Редчика на посаду Хмільницького міського голови, він зобов’язується сприяти створенню в місті належних організаційно-правових умов для розвитку органів самоорганізації населення та інших форм місцевої демократії, а також сприяти впровадженню в роботу міської ради кращих практик доступності та відкритості органів місцевого самоврядування.

З метою реалізації Угоди, на виконання цілі IV Стратегічного пріоритету «Розвиток громадянського суспільства» Стратегії стійкого розвитку міста Хмільника до 2020 року, затвердженої рішенням 63 сесії міської ради 6 скликання №1858 від 26.09.2015р., задля забезпечення активної участі інститутів громадянського суспільства у процесі ухвалення рішень на місцевому рівні, налагодження дієвих комунікацій між виконавчими органами міської ради та громадськістю 9 грудня 2015 року міський голова видав розпорядження «Про утворення робочої групи з питань реалізації Угоди про співпрацю та солідарну публічну відповідальність». 

До складу робочої групи увійшли посадові особи органу місцевого самоврядування та експерти Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО».

Розпорядчим документом визначено, що робоча група до 16 грудня 2015 року має напрацювати план першочергових заходів із реалізації Угоди.


Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua