Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-09 11:28 | Бориспіль
Скандал на Бориспільському експериментальному комбікормовому заводі

Працівники скаржаться на низький рівень умов праці та зниження заробітної плати.

Директор заводу пояснює це невиконанням виробничої норми. Проте, за словами працівників, виробнича норма не виконується виключно через те, що на завод не закуповують достатньо сировини. Та навіть ту малу зарплату, за словами людей, вчасно не нараховують. Працівники одноголосно підтверджують, що готові працювати і виконувати поставлені плани, аби тільки була сировина і справедлива зарплата.

Задля вирішення цих питань і рівноправної комунікації з керівництвом, працівники намагалися створити профспілковий комітет, проте за їхніми словами, дирекція чинить опір у цьому законному намірі. Саме тому представники трудового колективу звернулися за допомогою до депутатів міської ради Ярослава Годунка та Олега Романова. Вони пообіцяли тримати на контролі законність дій керівництва заводу по відношенню до підлеглих.

Однин з прецедентів до такої скарги відбувся просто перед початком засідання, коли одного з ініціаторів залучення депутатської допомоги викликали в кабінет директора на «розмову за зачиненими дверима». Директор заводу Володимир Василенко неправомірність поводження заперечив. Також керівництво комбікормового заводу скаржиться на нестабільну економічну ситуацію та малу окупність підприємства, в результаті чого коштів на закупку достатньої кількості сировини не вистачає і завод змушений працювати на 50% потужності. Проте, депутат на тому окрузі Олег Романов, наголошує, що прості працівники не повинні страждати через фінансові проблеми керівництва.


Врешті-решт трудовий колектив досягнув своєї першочергової мети і наступного дня створив профспілковий комітет, який в подальшому буде відстоювати право працівників на гідні робочі умови та заробітну плату.

 


Телеканал Бориспіль
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua