Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-02 11:21 | Вінниця
У Вінниці «виросло» дерево найзаповітніших дитячих мрій

Сергій Павленко мріє про сучасний слуховий апарат. Дмитро Лащенко хоче навчитися самостійно пересуватися, а Віктор Назаренко прагне стати хорошою людиною і мати повноцінну сім’ю.

Такі нематеріальні мрії на символічному дереві побажань презентували сьогодні у Вінниці представники громадської організації «Розвиток. Розвиток». Благодійна акція «Долоні дитини візьми в свої руки», яку традиційно проводять до Дня Святого Миколая, вп’яте запрошує вінничан відчути себе у ролі Святого Миколая та виконати бажання 30 дітей-сиріт та тих, які мають обмежені фізичні можливості.

«День Святого Миколая – улюблене свято малечі, а особливо для тих, у кого немає родини. Цим діткам потрібна особлива турбота.

Тому цього року ми вирішили зосередити свою увагу на дітях, які виховуються у дитячому будинку «Родинний дім», що діє у Вороновиці, а також залучили до проекту діток з обмеженими фізичними можливостями з Вінниця, – каже голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова. – 31 дитина і 31 мрія. Є такі, які виконати нам буде не під силу. Хтось просить здоров’я, хтось – миру в державі, а дехто хтось просто мріє мати родину та постійно бути поряд з мамою. Ті зможемо, обов’язково реалізуємо, бо дива мусять траплятися, хоча б на свята».

Дерево, на якому розміщені дитячі долоньок з побажаннями, розмістили в одному в торговельному центрі «Sky Park», який розташований у центрі міста. Біля нього встановили дві великі коробки, у них всі охочі зможуть залишати свої подарунки.

«Кожен має можливість принести подарунок на свій розсуд та відповідно до фінансових можливостей, – продовжує Ірина. – Торік, наприклад, у благодійній акції брали участь 20 дітей, але подарунків ми отримали набагато більше. Тому роздали їх 120 малюкам, серед яких були і діти з багатодітних та малозабезпечених родин, і сироти, і маленькі пацієнти онкогематологічного відділення обласної лікарні. Подарунків багато не буває, особливо у День Святого Миколая».


 


Здійснити дитячу мрію має можливість кожен вінничанин. Допомогти дозволено й грішми. Їх можна залишити у спеціальній скриньці біля дерева дитячих мрій. Зібрані кошти планують витратити на придбання слухового апарату для Сергія Павленка, який наступного року планує вступати до будівельного технікуму. Хлопець хвилюється, що його вада стане перешкодою для здійснення найзаповітнішої мрії – стати архітектором.


 


 


День


 


 


 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua