Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-01 16:56 | Хмільник
Юні піаністи Хмільницької школи мистецтв виступили на ІV Міжнародному конкурсі «Подільський водограй»

Упродовж 26-28 листопада у м. Вінниця проходив ІV Міжнародний конкурс юних виконавців «Подільський водограй».

Хмільницьку школу мистецтв на цьому заході представляли учні- піаністи Дзвінковський Олександр (викладач Красільник Р.В.) та Покотилов Михайло (викладач Слободянюк Т.П.). 

Конкурсне прослуховування відбувалося на базі Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Конкурсанти змагалися у різних вікових категоріях та різних інструментальних жанрах. Учасники мистецьких змагань представляли навчальні заклади майже зі всіх областей України . Також у конкурсі взяли участь і юні музиканти республіки Польща.

Високоповажне журі прослухало близько 100 виконавців з фаху фортепіано, скрипки, гітари, духових та ударних інструментів.

Завершилося дійство Гала-концертом та церемонією нагородження  переможців конкурсу  в концертній залі «Плеяда» Вінницької обласної філармонії.
 
За підсумками хмільничани були відзначені наступним чином: Дзвінковський  Олександр отримав Диплом за зайняте ІІ місце, а Покотилов Михайло - подяку за участь.
 
 

 


Хмільницька школа мистецтв
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua