Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-23 09:58 | Бориспіль
У ліцеї «Дизайн-освіта» в Борисполі відбувся воркшоп для випускників, присвячений підготовці учнів до ЗНО з англійської мови

 На заході школярі удосконалювали практичні навички спілкування англійською та ознайомилися зі структурою та задачами ЗНО.


Міжнародний освітньо-методичний центр «Pearson Dinternal» організовує такі заходи в НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» вже не вперше. Цього разу на вокршоп було запрошено й учнів інших освітніх закладів міста.


Задоволені створенням подібних заходів вчителі НВК «Ліцей «Дизайн-освіта», які також докладають зусиль для їхньої організації. Вчитель-викладач англійської мови НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» Лідія Щербина переконана, що такі заходи сприяють кращому засвоєнню інформації учнями. Оскільки окрім роботи вчителів, знання, отримані від кваліфікованих спеціалістів, які навчалися в Англії, також матимуть свій позитивний результат.


Пожвавлене спілкування у залі свідчило про зацікавленість учнів. Після діалогу кожен школяр виніс для себе певні знання, які знадобляться не лише для здачі ЗНО з англійської мови, а й для практичного використання.
Телеканал Бориспіль 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua