Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-16 18:09 | Хмільник
Хмільник: Запрошуємо до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Гайдара

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради, на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", розпочинає процедуру обговорення перейменування вул. Гайдара, що названа на честь Гайдара Аркадія Петровича – діяча комуністичної партії, члена ЧК, який включений до переліку осіб, які підпадають під  Закон про декомунізацію.

Неприпустимо, що в нашому місті та в сучасній  Україні  досі залишаються топоніми, присвячені особам, причетним до організації голодомору, політичних репресій та інших злочинів проти людяності.

Запрошуємо громадськість  долучитися до обговорення пропозицій щодо перейменування цієї вулиці.

Свої пропозиції та прохання надсилати на адресу вул. Столярчука, 10 в письмовій формі, а також на електронну адресу miskrada_hm@ukr.net.

Консультації можна отримати  за тел. 2-70-12.


Виконавчий комітет Хмільницької міської ради

 
          
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua