Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-16 07:45 | Бориспіль
У Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки "Митці - рідному місту"

У  Бориспільському державному історичному музеї у рамках відзначення 1000-ліття від першої літописної згадки про місцевість, де постав Бориспіль, та з нагоди річниці заснування музею (7 листопада 1967 року) відбулося відкриття виставки "Митці - рідному місту". 


Це свого роду звітна виставка, де місцеві митці демонструють свій творчий доробок. Представлено вироби 34 майстрів і художників. Чільне місце на виставці посідають роботи, присвячені місту Борисполю та його тисячолітньому ювілею. Представлені роботи у різних галузях декоративно-вжиткового мистецтва. Організована виставка Бориспільським музеєм та мистецьким клубом «Спілка художників Борисполя».
 

Але традиційно такий захід зібрав не лише митців, чиї роботи представлені на виставці, а й чимало шанувальників мистецтва. Прийшли привітати працівників музею з річницею міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей, начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, голова Бориспільської міськрайонної організації Товариства охорони пам’яток історії та культури Віктор Бурмістров, представники громадськості. Міський голова Анатолій Федорчук подякував працівникам музею та майстрам за плідну і творчу роботу, за збагачення міста культурною спадщиною та подарував сувенірний настінний годинник.
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua