Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-10-04 16:27
Військові і прикордонники у Польщі займалися контрабандою з України і Білорусі

У Польщі висунули обвинувачення членам злочинної групи, яка займалася великою контрабандою цигарок з України і Білорусі.

У Польщі членам організованої злочинної групи, котрі займалися контрабандою цигарок з України та Білорусі, висунули обвинувачення. За інформацією Національної прокуратури, на початку вересня було затримано вісім осіб. З’ясовано, що було незаконно ввезено на територію Польщі приблизно 2,5 млн пачок цигарок різних марок. Державна скарбниця країни втратила майже 50 млн злотих.

Обвинувачення стосуються участі в організованій злочинні групі та багаторазовій контрабанді цигарок. Одного з підозрюваних звинувачують у керівництві організованою злочинною групою.

Це чергові затримані у цій справі. Слідство підозрює у злочині 32 особи, з них 18 перебувало або надалі перебуває під арештом. У склад розбитої злочинної групи входили громадяни Польщі – жителі Холмського, Грубешівського і Луківського повітів Люблінського воєводства, професійні військові та корумповані співробітники Прикордонної служби. Доказовий матеріал свідчить про те, що одну з керівних ролей у злочинній групі здійснювала особа, котра представляє бізнес-кола міста Холма.

Група діяла на терені Холмського, Влодавського та Грубешівського повітів від 2015 до 2017 року. Вона займалася контрабандою акцизних товарів на терені усієї Польщі. Цигарки незаконно перевозили з України до Польщі через річку Буг та повітряним шляхом в літаку Ан-2.

Через річку контрабанду цигарок перевозили на понтонах. З польського боку цигарки розвантажували, а потім члени групи вивозили їх спеціально обладнаними для цієї цілі позашляховиками вглиб країни.

Така велика контрабанда була можлива завдяки допомозі корумпованих працівників Прикордонної служби, котрі за матеріальну вигоду у розмірі від 5 до 10 тис. злотих переказували членами групи інформацію про розташування патрулів Прикордонної служби.


Польське Радіо

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua