Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-01-04 16:27
Путін бреше про Смоленську катастрофу

Експерт Єжи Таргальський: «Висловлювання Путіна слід сприймати як черговий приклад пропагандистської війни, яку Росія веде проти Польщі».

«Gazeta Polska Codziennie» звертає увагу на те, як «Путін бреше у справі авіакатастрофи поблизу Смоленська».

Під час щорічної прес-конференції президент Путін заявив, - якщо на борту літака ТУ-154М 10 квітня 2010 року, який розбився під Симоленськом, сталися вибухи, то вибухівку було підкладено у Варшаві, літак, мовляв, не летів з Москви, а саме з польської столиці.

Згодом російський лідер запевняв, що там не було жодних вибухів, а сталися лише нещастя і катастрофа. І це доказує робота польських і російських слідчих. «Все, що діялося на борту літака, було чітко досліджено», - наголосив Путін. «Чи Ви хочете додатково ускладнити польсько-російські стосунки? Чому? Щоб підвищити власний рейтинг».

На закінчення конференції російський лідер сказав, що погіршення стосунків між обома країнами некорисно діє на Варшаву.

Висловлювання президента Путіна слід сприймати як черговий приклад пропагандистської війни, яку Росія веде проти Польщі», - каже експерт Єжи Таргальський з Академії воєнного мистецтва.

До слів Путіна та до позиції Росії у справі смоленської катастрофи висловив свою думку і керівник Міністерства національної оборони Антоні Мацєревіч. «Президент Путін повинен мати сміливість, щоб взяти відповідальність за те, що сталося, а не намагатися ображати країну, керівники якої полягли на смоленській землі біля Катині», - сказав керівник оборонного відомства. 


Польське Радіо

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua