Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-06-23 13:18 | Пирятин
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
 
 
Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Не залишився осторонь і Пирятин. 74-у річницю початку німецько-радянського протистояння в нашому місті відзначили покладанням квітів до Меморіалу Слави, мітингом-реквіємом та пам’ятною панахидою. В цьому заході взяли участь представники влади, підприємств та організацій, а також ветерани Пирятинщини. Зі словами скорботи виступили заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, голова районної ради Сергій Пазюк, заступник міського голови Ігор Шикеринець та голова районної організації ветеранів Богдан Дубецький.
 
Другій світовій війні українці понесли людські втрати більші, ніж Великобританія, Канада, США і Франція разом узяті. Ціна цієї війни для України вимірюється мільйонами людських життів. Ми повинні про це пам’ятати. А також ми повинні пам’ятати всіх українців, які загинули по різних сторонах фронту, на території різних держав, захищаючи Україну. Варто сьогодні віддати шану родинам військовослужбовців, які сьогодні воюють, і допомагати їм. Пам’ятати  тих вояків, які сьогодні полягли, тому що це є наші новітні герої, і на їхньому героїчному чині будуть виховуватись нові покоління українців. 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua