Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-06-19 12:27 | Пирятин
Зустріч з мешканцями багатоповерхівок щодо встановлення теплових лічильників
Продовжуються зустрічі з жителями багатоквартирних житлових будинків, що перебувають в комунальній власності міста. 19 червня 2015 року відбулася чергова зустріч міського голови Олексія Рябоконя, працівників міської ради, директора КП „Каштан“ Віталія Скочка та представників ОКВПТГ „Лубнитеплоенерго“ з жителями будинків № 44А та 66Б по вул. Червоноармійська.

Основним питанням зустрічі було встановлення побудинкових засобів обліку теплової енергії на умовах співвфінансування надавача послуг з теплопостачання, Пирятинської міської ради та мешканців зазначених будинків.

За пропозицією міського голови з метою спільної подальшої роботи були визначені кандидатури громадян у будинкові комітети.

Крім того, було наголошено, що пріоритетним у встановленні лічильника буде житловий будинок, де найменша заборгованість за спожиті послуги з теплопостачання, кращий рівень поточної оплати та самоорганізація співвласників по збору власних коштів.

 
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua