Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 14:05 | Пирятин
Відбувся семінар з обміну досвідом

18 травня в м. Полтава відбувся семінар з обміну досвідом „Кращі практики місцевого самоврядування у сферах співпраці влади та громади розвитку місцевих ресурсів, залучення інвестицій“, організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальногоьгосподарства України у співпраці з Програмою Ради Європи „Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні“. 
 
Пирятинську міську раду на семінарі представляли міський голова Олексій Рябоконь, як представник міста, яке приймає активну участь у реалізації різних міжнародних проектів та програм, та заступник міського голови Ігор Шикеринець, як учасник Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку „РЕГІОНЕТ“.
 
Учасники заходу мали можливість з кращими практиками місцевого самоврядування у сферах співпраці влади та громади, розвитку місцевих ресурсів та залучення інвестицій, які були представлені такими містами-переможцями Конкурсу кращих практик різних років. Присутні обмінялися думками, враженнями і питаннями та ближче познайомилися один з одним, аби налагодити тісну співпрацю між містами для обміну досвідом. Адже, на нашу думку, міста повинні поширювати свої напрацювання, щоб кожен населений пункт, не зважаючи на його розмір та кількість населення, був сучасним, привабливим, комфортним та європейським.

 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua