Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 16:50 | Бердичів
У жителя Бердичева поцупили 20 тис. грн., які він зберігав у скляних банках

18 травня до міліції звернувся бердичівлянин, з будинку якого було викрадено близько 20 тисяч гривень.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Чоловік зберігав свої заощадження у скляних банках у підвалі оселі.

Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.

З початку року до міліції звернулося понад 200 жителів області із заявами про крадіжки із квартир та будинків, - інформує прес-служба.

У кожному шостому випадку правоохоронцям вдалося встановити злодіїв упродовж незначного терміну часу після вчинення злочину, за іншими фактами тривають слідчо-розшукові заходи.

Оперативники карного розшуку УМВС викрили та затримали три групи заїжджих домушників, які обікрали кілька десятків житомирян на сотні тисяч гривень. У більшості випадків злодії потрапляли до осель, пошкодивши замки вхідних дверей або склопакети вікон, при цьому заздалегідь переконавшись у тимчасовій відсутності господарів.

У сільській місцевості дуже часто доступ до осель взагалі вільний. Таке нехтування заходами безпеки лише сприяє потенційним крадіям, - наголошують правоохоронці.

Щоб не стати жертвами злодіїв, треба найперше обмежити доступ до під’їздів багатоповерхівок кодовими замками, встановити відеоспостереження або скористатися охоронними послугами.


ЖИТОМИР.info

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua