Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 16:48 | Бердичів
У Бердичеві підприємство відмовилося передати до військового комісаріату чотири одиниці авто техніки

Прокуратурою області заявлено позов з вимогою зобов’язати підприємство виконати розпорядження облдержадміністрації «Про часткову мобілізацію в області» та рішення виконкому Бердичівської міськради про передачу чотирьох автомобілів у розпорядження міськвійськкомату для потреб Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що за рішенням Бердичівського міськвиконкому «Про вилучення транспортних засобів у підприємств міста під час проведення заходів часткової мобілізації», на виконання відповідного розпорядження облдержадміністрації та чинного законодавства, місцеве підприємство мало б передати до військового комісаріату чотири одиниці автотехніки.

Однак, у порушення вимог Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та низку інших нормативно-правових актів, керівником підприємства відмовлено у передачі автомобілів.

Наразі позов перебуває на розгляді у Житомирському окружному адміністративному суді.


ВСІ НОВИНИ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua