Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 16:38 | Бердичів
Бердичівські школярі продемонстрували спортивні таланти на міському стадіоні та вкотре довели: Україна- це Європа
Легка атлетика відрізняється своєю багатогранністю та можливістю розвивати не одну частину тіла, саме тому легку атлетику називають «Королевою спорту».

Сьогоднішній спортивний захід, що відбувся на міському стадіоні, а саме відкриття легкоатлетичної спартакіади серед школярів міста, був приурочений Дням Європи в Україні. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа розпочинається не за кордоном, а тут – на рідній землі, у серці кожного з нас. І в Європі, і в Україні, і в нашому рідному Бердичеві з давніх-давен шануються спортивні традиції, а наші спортсмени уже неодноразово ставали і стають кращими не тільки в Україні, але й на світовому рівні.

І сьогодні учні бердичівських шкіл вкотре довели, що слава про їхні спортивні таланти – не просто міф, а реальність.

У такий важкий для усіх час ми всі, як ніколи раніше повинні гуртуватись навколо спільної мети.

Головний суддя спартакіади, а також директор Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.О. Лонського, Олег Віталійович Лавренов, оголосив про порядок проходження спартакіади: сьогодні тільки початок спартакіади, продовження буде завтра.

Бердичівські школярі взяли участь в забігах на 60, 100 і 400 метрів, в естафетах та в стрибках у довжину. Завтра на них чекають ще змагання, але вже сьогодні кращі спортсмени отримали грамоти після кожного змагання.

Це добре, що подібні заходи відбуваються у нашому місті, оскільки це дає змогу стати згуртованішими, дружнішими, співчутливішими і навчитись переживати не тільки за себе, але й за інших.

Щиро вітаємо бердичівських спортсменів і бажаємо успіху в усіх подальших звершеннях.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua