Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 16:35 | Бердичів
В Бердичеві відбулося відкриття проекту “Жіночий кулінарний клуб ІНВІТРО”

Нагадаємо, міжнародний бренд лабораторної діагностики “Іnvitro” присутній в декількох країнах: Україна, Білорусія, Росія, Казахстан. Бренд створений на інвестиції кількох фондів Кіпру та США і є міжнародним проектом. Так склалося історично, що тільки у 2010р. Компанія ІНВІТРО з’явилася в Україні й була сформована українськими кадрами і для українських пацієнтів. Лабораторія ІНВІТРО має за мету розвивати соціальні проекти, направлені на підвищення доступності якісної лабораторної діагностики в містах України.

Так, з початку 2015 року НЕЗАЛЕЖНА ЛАБОРАТОРІЯ ІНВІТРО розпочала соціальний проект «ЖІНОЧИЙ КУЛІНАРНИЙ КЛУБ ІНВІТРО», метою якого є об’єднання й привернення уваги спільнот різної сфери діяльності до рішення проблем доступності якісної лабораторної діагностики у містах України.

14 квітня 2014 Незалежна лабораторія ІНВІТРО провела перше засідання жіночого клубу в м. Бердичів. Учасницями проекту «ЖІНОЧИЙ КУЛІНАРНИЙ КЛУБ ІНВІТРО» стали фахівці сфери охорони здоров’я нашого міста. Тринадцять практикуючих лікарів різних спеціальностей зібралися на майстер-класі в одному з відомих ресторанів Бердичева і під керівництвом шеф-кухаря продемонстрували кулінарні здібності у приготуванні вишуканих страв. Гості ІНВІТРО в дружній і затишній обстановці не тільки показали майстерність у приготуванні двох видів суши, а й обмінювалися ідеями щодо варіантів покращень у сфері лабораторної діагностики, підвищенні її користі у практиці лікарів різних спеціалізацій.

Такий спільний відпочинок фахівців сфери охорони здоров’я стане доброю традицією в м. Бердичів, заснованою Незалежною лабораторією ІНВІТРО. Адже такі зустрічі дадуть лікарям можливість не тільки захоплююче провести час і спробувати свої сили в кулінарному мистецтві, а й обговорити в неформальній обстановці багато робочих питань, ближче познайомитися з ІНВІТРО і її послугами, провести мозковий штурм з метою пошуку варіантів доступності медичних послуг в цілому у рідному місті.

Фахівці охорони здоров’я щиро дякували ІНВІТРО за теплу і домашню атмосферу, нові знайомства, згуртованість для обговорення актуальних питань у сфері медицини, а також за можливість звернутися до своїх інтересів і розширити коло знайомих. У багатьох учасників клубу виникло бажання ближче познайомитися з лабораторією й завітати на екскурсію до клініко-діагностичного комплексу ІНВІТРО в Дніпропетровську, щоб побачити сучасний рівень й технології й перейняти необхідний досвід.


БЕРДИЧІВ BIZ
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua