Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-20 16:27 | Пирятин
Проведено засідання комісії з питань укомплектування комунальних закладів, розміщених на території Пирятинської міської ради
 

Днями проведено засідання комісії з питань укомплектування комунальних закладів, розміщених на території Пирятинської міської ради. важливість цього засідання полягала в тому, що в ДНЗ завершується навчальний період і велика частина вихованців-дошкільнят підуть у перші класи міських шкіл, а на їхнє місце будуть прийняті малята, які перебувають на черзі при виконкомі Пирятинської міської ради. тому головним завданням комісії було раціонально і ефективно провести розподіл вільних місць в дошкільних навчальних закладах міста, щоб максимально можливу кількість діток направити у наші міські дитячі садки.
 
В результаті того, що міською радою впродовж останніх двох років вводяться в дію нові групові приміщення та здійснюється детальний аналіз черги і потреб батьків на необхідність місць у садках, комісією було прийнято рішення: направити 139 малят у міські дошкільні навчальні заклади.
 

 

Варто коротко зауважити, що після цього розподілу зараз у ДНЗ „Сонечко“ черга відсутня (всі бажаючі отримали можливість відвідувати садочок), у решті дитсадках черга залишилася мінімальною.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua