Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 20:26 | Калуш
У Калуші оздоровлять менше дітей, ніж торік. Зате побільшало грошей на харчування

 Цього року у Калуші не ганятимуться за показниками, а акцентують на якіснішому харчуванні для дітей під час літнього відпочинку. Адже, грошей на літнє оздоровлення школярів у міському бюджеті порівняно із минулим роком не побільшало. Тож, у Калуші вирішили: нехай менше, зате — краще.Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради заслухали питання про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Калуша влітку.За словами начальника управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської радиМихайла Клима, на оздоровлення дітей у міському бюджеті цього року передбачено майже півмільйона гривень. Це приблизно стільки ж, як і минулого року.

За бюджетні кошти у Калуші планують оздоровити 1988 дітей, а, враховуючи роботу профспілкових організацій підприємств і установ міста, громадських організацій, то — близько 2850 дітей.При цьому минулого року тільки через управління освіти оздоровили 2226 школярів.


 


 


Основний напрямок оздоровлення цього року, як і минулого, — пришкільні табори. Крім того, каже Михайло Клим, планується максимально задіяти школярів до відпочинку у наметових таборах. Для цього у місті запланували співпрацю із кількома громадськими та релігійними організаціями, які вже не один рік працюють із дітьми та молоддю, зокрема, — й у сфері оздоровлення.


 


 


 


Оздоровлення дітей цього року зумовлене кількома чинниками: по-перше, коштів на оздоровлення не побільшало, але усе суттєво здорожчало. Тому (і це по-друге) у місті вирішили збільшувати не кількість дітей, які — оздоровлюються, а — акцентувати на якості оздоровлення. Принаймні — збільшили кошти на харчування: якщо у наметових таборах торік харчували на 30 гривень на день на одну дитину, то цьогоріч будуть на 40 гривень. У пришкільних таборах, повідомили «Вікнам» в управлінні освіти Калуської міськради, вартість харчування зростає майже вдвічі: із 7,5 гривні на день на одну дитину торік до 14 гривень — цього року. Крім того, каже Михайло Клим, цього року ніхто не ставить статистичні завдання.


 


 


 


 


Вікна 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua