Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 17:57 | Вінниця
На Вінниччині почали зникати відділення ДАІ
На Вінниччині розпочалася реорганізація ДАІ. Так, три центри ДАІ (МРЕВ ДАІ) з надання послуг пов'язаних з використанням автотранспортних засобів уже скорочено. Зокрема, у Ямпільському, Калинівському та Козятинському районах. Як повідомили в управлінні ДАІ УМВС України у Вінницькій області, це — лише початок реорганізації.

 


— Ці три райони — це перший етап реорганізації, щодо якого прийшло розпорядження із Міністерства (Міністерство Внутрішніх справ — авт.), — зазначив інспектор відділу профілактичної роботи Вадим Кобзар. — Він проходить в рамках реформи усієї системи МВС, як раніше і повідомляла перший заступник міністра внутрішніх справ Катерина Згуладзе. Їх відбирали по кількості відвідувань. Виявилось, що у цих районах вона найменша.

 

Тепер для проведення операції з реєстрації транспортних засобів, зняття з обліку, отримання посвідчення водія громадянам потрібно звертатись до найближчого центру на території Вінницької області.— Що буде у другому етапі реорганізації ще не відомо. Знаємо тільки, що центрів ДАІ із надання послуг у такому вигляді більше не буде. Замість них будуть створені великі центри, у яких надаватимуться ці та інші послуги. Планується, що їх буде 60-70 на Україну. Значить, на область буде 2-3 таких центри.

 

Як зазначив Вадим Кобзар, додатковий штат працівників для обслуговування громадян у відділеннях, що існують, набиратися не буде. Працівників скорочених відділень повідомили про реорганізацію, згідно закону заздалегідь. Питання про їх працевлаштування надалі вирішуватиметься.

VLASNO
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua