Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 17:28 | Чернігів
Чернігівці провели акцію з проблем СНІДу під гаслом «Я не нуль»

У міському парку культури та відпочинку відбулась щорічна акція, присвячена Всесвітньому дню пам’яті померлих від СНІДу.

Про це Високому Валу повідомили у відділі зв’язків з громадськістю міської ради.

Кожної третьої неділі травня в світі відзначається День пам'яті померлих від СНІДу. Цього року, 17 травня, акція проходила під лозунгом «Я пам’ятаю! Я не нуль!». Символом заходу стали метелик і стрічка червоного кольору, як знак пам’яті й толерантності до ВІЛ-позитивних людей. Ексклюзивом акції стало проведення (для всіх охочих) експрес-тестування на ВІЛ, які організувала громадська організація «Відродження нації». За 2 години 20 осіб пройшли експрес-тест на ВІЛ. Позитивних результатів в ході обстеження виявлено не було.

В рамках акції також були проведені виставка ВІЛ-сервісних організацій, які надають послуги у сфері профілактики; «До» й «після» тестове консультування з питань ВІЛ; «Жива бібліотека»; фото-флешмоб у рамках національної інформаційної кампанії «Я не нуль!» та створення арт-інсталяції, в якій взяли участь понад 80 осіб.

За даними обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом, в Україні за період з 1987 року виявлено понад 264 тис. випадків ВІЛ-інфекції, щорічно реєструється 20 тис. нових випадків. В Чернігівській області з 1987 року виявлено 5,2 тис. випадків ВІЛ-інфекції, щорічно реєструється понад 500 нових випадків.


ВИСОКИЙ ВАЛ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua