Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 11:42 | Городня
Сумлінні платники податків визначені на Чернігівщині

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків - 2014» проводиться у два тури - на обласному та всеукраїнському рівнях. Рейтингова комісія вже визначила переможців обласного рівня.

Як зазначив голова Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Чернігівській області Михайло Назаренко, визначалися кращі серед кращих у трьох категоріях – серед малих, середніх та великих підприємств. При визначенні переможців, як передбачено умовами рейтингу, враховували суми сплачених податків за останній бюджетний рік, податкову дисципліну, співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів, кількість робочих місць, середню заробітну плату по підприємству тощо.

На Чернігівщині першість у рейтингу «Сумлінні платники податків -2014» вибороли десять підприємств. Переможці працюють в аграрній, будівельній галузях, переробній промисловості, в торгівлі, у сфері послуг, а також займаються фінансовою та страховою діяльністю.

Шість підприємств Чернігівщини візьмуть участь у рейтингу на всеукраїнському рівні.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua