Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 07:38 | Коростень
В Коростенській колонії рятувальники гасили уявну пожежу

 Нещодавно у Коростенській виправній колонії (№71) провели навчання на випадок пожежі на одному з об’єктів з масовим перебуванням людей. Насамперед навчання спрямовані на покращення навичок пожежного підрозділу установи та чергових змін, адже у випадку пожежі саме вони здійснюють гасіння пожежі в установі.

 

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.За легендою навчань, у житловій зоні установи в одному з приміщень відділення соціально-психологічної служби сталась пожежа. За лічені хвилини на місце події прибула чергова варта вогнеборців разом із черговою зміною, які вміло відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення таких ситуації відповідно до нормативно-правових актів Служби.Під час тренування додатково проведено інструктаж по дотриманню вимог безпеки праці при гасінні пожеж на об’єктах установи.Загалом навчання пройшли злагоджено, з усіма поставленими завданнями його учасники впоралися, діяли оперативно та професійно.

 

 

 

 

 

Перший  Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua