Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-19 11:58 | Вишгород
Цими вихідними відбулася дев’ята проща вірних Київської архиєпархії УГКЦ до собору Вишгородської Богородиці.

 Цими вихідними відбулася дев’ята проща вірних Київської архиєпархії УГКЦ до собору Вишгородської Богородиці. Це паломництво було приурочене до відзначення тисячоліття мученицької смерті Бориса і Гліба.


Паломництво розпочали традиційно з місця головної святині Української Греко-Католицької Церкви – Патріаршого собору Воскресіння Христового. Перед дорогою вірні помолилися і попросили Божого благословення на прощу та щасливу дорогу.Паломники були поділені на дві групи – пішу та велосипедну. Дорогою всі учасники мали можливість приступити до таїнств Покаяння та вислухати науки душпастирів.


У суботу о 16:00 паломники прийшли до поставленої мети – собору Вишгородської Богородиці. Паломників щиро вітали місцеві парафіяни на чолі з парохом парафії протоієреєм Тарасом Валахом.


Головною подією цього дня була Божественна Літургія, яку очолив ректор Київської семінарії протоієрей Петро Жук у співслужінні з багатьма священиками Київської архиєпархії. Окрасою Літургії був спів хору з Патріаршого собору.


У неділю, 17 травня, у Вишгороді Архиєрейську Літургію очолив преосвященний владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії.

 

 

 

Департамент інформації УГКЦ

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua