Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-18 16:46 | Хмільник
Хмільничани зініціювали зустріч із міським головою Василем Грушком, щоб поспілкуватися про життєдіяльність у місті

18 травня 2015 року на прийом до міського голови Василя Грушка прийшли понад 60 хмільничан пенсійного віку. Таку зустріч із очільником міської громади городяни зініціювали через необхідність озвучення та врегулювання проблемних питань, пов’язаних зі здорожчанням комунальних послуг, вартості електроенергії, проїзду у міських маршрутних таксі, оформленням субсидій тощо.

Розмова відбулася у конференц-залі міської ради за участі заступників міського голови, начальників профільних управлінь та відділів, а також окремих керівників запрошених місцевих установ.

У ході діалогу із керівництвом міста представники громадськості висловлювали своє невдоволення із підвищенням вартості послуг на водопостачання та водовідведення, тарифів на електроенергію, газопостачання, а також перегляду вартості проїзду у міських маршрутах.

Хмільничани отримали компетентні роз’яснення щодо порушених ними питань від начальника КП «Хмільникводоканал» Володимира Загіки, директора СО «Хмільницькі електромережі» Олександра Плотиці, заступника начальника Хмільницького міжрайонного управління газового господарства Василя Гриба, начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Сергія Редчика, начальника КП «Хмільницька ЖЕК» Юрія Прокоповича, начальника управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Валерія Колосінського.

Підсумовуючи дискусію, міський голова подякував хмільничанам за небайдужість і активність, запевнивши про готовність вирішувати запити громади у межах владних повноважень, а також закликав до діалогу в подальшому.Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua