Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-15 17:41 | Хмільник
Для учасників АТО, котрі перебувають на оздоровленні у Хмільнику, артисти облфілармонії присвятили музичний твір Мирослава Скорика «Мелодія»

З 10 по 15 травня на Вінниччині проходить XIIIМіжнародний музичний фестиваль ім.П.І.Чайковського та Н.Ф.фон Мекк. Традиційно, кілька концертів, у рамках проведення заходу відбувається у містах та районних центрах області.

Цього року, ось уже вдруге у Хмільнику глядачів та виконавців гостинно приймав клуб медичного центру реабілітації залізничників (директор Пікуш В.М.).
 
Для хмільничан та гостей міста виступив академічний камерний оркестр «Арката» Вінницької обласної філармонії під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова.
 
У програмі концерту взяли участь Заслужена артистка України Ірина Швець, лауреати міжнародних конкурсів Володимир Полторацький та Олег Марчук.
 
Більше години публіка насолоджувалася академічною музикою вітчизняних та зарубіжних композиторів.
 
На мистецькому  заході були присутні міський голова Василь Грушко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій П’ятківський та керуючий справами виконкому міської ради Андрій Барабан.
 
Концерт також відвідали учасники АТО, які проходять курс реабілітації у військовому клінічному санаторію «Хмільник». Такий подарунок мужнім героям зробив депутат міської ради, підприємець Олександр Попов. Саме присутнім захисникам артисти з Вінницької обласної філармонії присвятили твір Мирослава Скорика «Мелодія».

 


Хмільницька школа мистецтв

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua