Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-15 17:13 | Пирятин
Готуємося Дня вшанування пам’яті жертв Пирогової Левади
Вже 73 роки поспіль пирятинці вшановують пам’ять про сумні події того далекого трагічного 1942 року, який забрав життя сотень мирних жителів Пирятина, закатованих фашистськими окупантами. Гострим болем відгукується цей день у душі кожного пирятинця. В урочище Пирогова Левада з’їжджаються родичі загиблих та небайдужі люди аби вшанувати пам’ять про загиблих та нагадати нинішньому поколінню про недопустимість такої трагедії.
 


Готуючись до цього скорботного дня колектив Пирятинської міської ради спільно з комунальним підприємством „Каштан“ 14 травня провів роботи по прибиранню території урочища Пирогової Левади.
 
Працівниками КП „Каштан“ було пофарбовано пам’ятник та лаву для відпочинку. Жіноча частина колективу міської ради прибирала територію від опалого листя, сухостою, білила бордюри. Чоловіки вирубали чагарники та викосили траву. Було проведено видалення аварійних дерев та обрізку сухих гілок.

 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua